תכניה ותאריכים לונדון

מועד א' 7.7-17.7.2019 ד'–יד' תמוז.
מועד ב' 22.7-1.8.2019 יט'-כט' תמוז.

בכל בוקר לאחר תפילה וארוחת בוקר, החניכים ילמדו שיעורי שפה באנגלית, לאחר מכן נצא לאטרקציות. להלן התכניה למחזור א'

7.7– טיסה באלעל בבקר , הגעה למלון והתארגנות, פעילויות גיבוש בעברית ובאנגלית. יציאה לגלגל הענק "העין של לונדון" (London Eye) מכונה גם גלגל המילניום, גובהו 135 מטרים.  London Eye  הוא הגלגל הענק הגבוה ביותר באירופה

לאחר מכן נתצפת על בתי הפרלמנט הבריטי שבארמון ווסטמינסטר ומגדל השעון המכונה ביג-בן. מסמליה המפורסמים ביותר של העיר לונדון ושל הממלכה הבריטית.

8.7 בוקר של לימודים בכיתות בבית הספר Language Studies International, ביקור במוזיאון השעווה מאדאם טוסו– מוזיאון בובות השעווה המפורסם בעולם. מוזיאון זה מציג אישים היסטוריים או אישים מפורסמים בכל תחום שהוא (מדינאים, בדרנים וכדומה), כולל סרט ארבע מימד 4D. לאחר מכן נצא לטיול לאורך אוקספורד סטריט ונבקר בחנות הצעצועים הגדולה המליס, החנות המיתולוגית של לונדון, החנות עצמה מונה שבע קומות של צעצועים לגילאים שונים. לאחר מכן נצא לשופינג בחנויות שוות.

9.7  בוקר של לימודים בכיתות, לאחר מכן נבקר בלונדון דאנג'ן ,London Dungeon מכונה גם מרתף העינויים של לונדון,האטרקציה מציגה את העבר ההיסטורי המצמרר של לונדון בימי הביניים. זהו מעין מוזיאון אימה, שמוצגים בו דמויות ברוח התקופה. נמשיך לטייל ב Trafalgar Square הכיכר המרכזית בלונדון המסמלת את הניצחון של האנגלים על הצרפתים בקרב טרפלגר.

10.7 בוקר של לימודים בכיתות, ביקור באולפני Warner Bros. Studio Tour London של הארי פוטר– האטרקציה המשגעת את אנגליה! נמצא בעיר ווטפורד השוכנת ליד לונדון.  אנו נחשף למאחורי הקלעים של סדרת "הארי פוטר", נכנס "לחדר האוכל של הוגוורטס" ונגלה את כל הסודות של הסרט, התחפושות, הקסמים ועוד… לכל מי שחובב את הארי פוטר או סרטים בכלל- האטרקציה הזאת בשבילכם.

.

11.7 בוקר של לימודים בכיתות, לאחר מכן נבקר בקובנט גארדן, מופעי רחוב,שחקנים ונגנים ברחוב  והמון דוכנים מציגים קצת מאווירת העיר. בערב נבלה ערב בתאטרון- נצפה במחזמר "מלך האריות"  המפורסם. לונדון ידועה כבירת מחזות הזמר והתאטרון האיכותי של אירופה. אין ספק כי ביקור בלונדון אינו שלם ללא החוויה של צפייה באחת ההצגות המדהימות.

12.7  בוקר של לימודים בכיתות, לאחר מכן נשוט על נהר התמזה – סיור מודרך באנגלית תוך כדי שייט בנהר. זהו הנהר המרכזי שבלונדון, אורכו של הנהר 436 ק"מ. בשייט נחלוף על פני בית הפרלמנט, קתדרלת סנט פול, גשר הטאואר, והטאואר של לונדון. נבקר ב Tower Bridge. התארגנות לקראת שבת.

13.7  שבת שלום –  תפילות, סעודות שבת ופעילות בפארק בלונדון ומפגש עם הקהילה היהודית בלונדון. במוצ"ש נצא כולנו לבילוי לונדוני.

14.7 לימודים ותרגול ב"שטח" ברחובות לונדון ובאתריה, נצפה במשמר המלכה, טקס חילופי המשמר המסורתי שנערך בארמון בקינגהם, מקום מגוריהם של מלכת אנגליה ובני משפחתה. בחזית הארמון ניצבים חיילי משמר המלכה לבושים אדום, עם כובעי פרווה. לאחר מכן נבקר בבית משמר פרשי המלכה, וב Leicester Square הכיכר המפורסמת.

15.7 לאחר ארוחת בוקר נצא לThorpe Park, פארק שעשועים לאוהבי הריגושים. הפארק חוויתי וכולל מגוון אטרקציות: רכבות הרים בגובה מטורף, סחרחרות מסוגים שונים כולל רכבות הדוהרות במים, שייט אבובים גדולים ועוד. נקדיש לו יום שלם ולאחר שנחזור עייפים, נאכל ארוחת ערב ולאחר מכן ערב חופשי

16.7   לונדון אישי -לבחירתכם 3 מסלולים

  • כדורגל בנשמה – ביקור ב 2 מתוך רשימת האצטדיונים המובילים באנגליה אצטדיון Emirates Stadium מגרשה הביתי של ארסנל, וומבלי, צלסי, אצטדיון האתיחאד
  • סטיילינג בלונדון שופינג בחנויות הכי שוות עם סטייליסטית מקומית וביקור בחנויות הכי נחשבות ומיוחדות.
  • מדע ומוזיאונים – ביקור במוזיאון הטבע, מוזיאון האומנות, המוזיאון הבריטי.

17.7  סיכום וטיסה חזרה לארץ באל-על.

ט.ל.ח – התכנית נתונה לשינויים

רוצה לדעת עוד?
השאירו פרטים כאן.