תכניה ותאריכים
יא' אב –כה' אב תשע"ט
12.8-26.8.2019

בבוקר לאחר תפילה וארוחת בוקר החניכים ילמדו שיעורי שפה באנגלית, לאחר מכן נצא לאטרקציות.

יום שני 12.8

טיסה ישירה לניו יורק באל-על, הגעה ביום שני למלון והתארגנות, נתחיל את היום בבית הספר בוול סטריט במנהטן, ואז נצא להכיר את העיר ללא הפסקה של גורדי השחקים, והמוניות הצהובות. לאחר מכן נבקר בצ'לסי מרקט   שוק אוכל בסגנון שרונה, אטרקציית חובה לתיירים, צ'לסי מרקט הוא אחד משווקי האוכל המתויירים ביותר בעולם,  High Line  – נטייל בטיילת מקסימה ופארק הממוקם על תשתית מסילת הרכבת העילית הנטושה. בטיילת ישנן מספר נקודות תצפית עם נוף מהמם לשדרה העשירית ואפילו לפסל החירות. נסיים את היום  בטיימס סקוור- הכיכר הצבעונית בעולם הקרויה על שם בניין עיתון הניו יורק טיימס, הכיכר, זוהרת בשעות החשכה באורות ניאון רבים.

יום שלישי 13.8

בוקר של לימודים בכיתות, בצהרים נצא לסיור במנהטן, נטייל  ב סנטרל פארק Central Park   במרכז האי מנהטן .(Manhattan) זהו אחד מהפארקים הציבוריים המפורסמים ביותר בעולם, הריאה הירוקה של ניו יורק. בפארק הענק (3.4 קמ"ר), משטחי דשא רחבי ידיים. נמשיך לטייל במרכז רוקפולר  מרכז תרבות המשתרע על שטח גדול. מוקדי המשיכה במקום הם בניין הכיכר ובה שורות של דגלי אומות העולם ופסלים ציבוריים מפורסמים כמו פסל אטלס.

יום רביעי 14.8

בוקר של לימודים בכיתות, היום נבקר בספרייה הציבורית של ניו יורק (New York Public Library) נצא טיול רגלי לאורך מסלול השדרה, לרכוש כוס קפה משובח ואחר כך לשבת על מדרגות הספרייה. -המבנה המרהיב, מהווה בית חם לאלפי ספרים, כתבי עת, עיתונים ומגזינים.

 נצפה בבניין ה-Flat Iron  פלאט איירון, גורד שחקים הממוקם בשדרה החמישית. הבניין מתנשא לגובה של 87 מטרים, הוא בעל 22 קומות ותוכנן על ידי האדריכל דניאל ברנהם. הצורה המיוחדת נשמרה והיא מוקד משיכה לתיירים – ממולו הקימו ערסלים, פינות ישיבה מגניבות  "לתפוס ראש "  במרכז הסואן אל מול המבנה. לאחר מכן נעשה שופינג  בשדרה החמישית , או ליתר דיוק החלק שבין רחוב 34 עד רחוב 59, היא אזור הקניות היוקרתי של ניו יורק. כאן תמצאו את סאקס פיפת' אבניו, טיפאני'ס, חנות הדגל של חברת אפל Apple Store- , מיסיסס ועוד.

יום חמישי 15.8

בוקר של לימודים בכיתות, לאחר מכן נצא לשייט בסירת מירוץ beast  לקראת לפסל החירות אחד מסמליה המובהקים של ארצות הברית בכלל ושל העיר ניו יורק בפרט, הפסל ניצב באי הנקרא אי החירות Liberty Island  מסמלת את החופש והשוויון עבור כל המהגרים אל העיר מרחבי העולם. הפסל ניתן לארצות הברית על ידי הצרפתים, כסמל לחברות הבינלאומית שנוצרה במהלך המהפכה האמריקאית. נבקר בגרונד זירו – מאז קריסתם של מגדלי התאומים ב-11 בספטמבר 2001, "גראונד זירו" הפך להיות הכינוי למקום שבו הם פעם עמדו מגדלי התאומים, נעבור דרך וול סטריט הבורסה לניירות ערך בניו יורק – מרכז הסחר העולמי. בכניסה נמצא השור המפורסם, 3175 ק'ג של ברונזה, שעוצב ב-1989  פסל השור המסתער קדימה אמור היה לייצג את רוח האופטימיזם והתקווה.

יום שישי 16.8

בוקר של לימודים בכיתות, לאחר מכן נבקר במוזיאון האמריקאי לתולדות הטבע– אם אתם סקרניים ואוהבים ללמוד על הטבע, זהו אחד ממוזיאוני הטבע הגדולים ביותר בעולם, למעלה מ-36 מיליון פריטי תצוגה כגון: תצוגת הדינוזאורים. תצוגת היצורים הימיים . התארגנות לקראת שבת

יום שבת 17.8

שבת שלום –  תפילות, סעודות שבת ופעילות בפארק בניו יורק. מפגש עם הקהילה היהודית בניו יורק. נבקר בבית של הרבי מלובביץ 770, להתפלל ולבקש ברכה, ביקור בניו יורק אינו שלם בלי להגיע לגדול המשפיעים על היהדות בשנים האחרונות.

במוצ"ש נצא לבילוי בגשר ברוקליין המפורסם גשר ברוקלין (Brooklyn Bridge) –אחד מסמליה הבולטים של העיר ניו יורק, אחד משלושת הגשרים שמקשרים בין מנהטן לברוקלין, אשר מתפרס על פני כ-490 מטרים מהנהר המזרחי (East River).

יום ראשון 18.8

לאחר ארוחת הבוקר נצא מוקדם לשופינג בג'רזי גרדן – קניון ענקי ומגוון ללא מיסים, בלילה נטוס לאורלנדו פלורידה – טיסה של שעתיים וחצי

צפייה בסרט – קולנוע מפנק במנהטן

יום שני 19.8

יום שלם באורלנדו – נבקר בעיר העתיקה, בטיילת דיסני

Disney Boardwalk – אזור בילויים הנושק לקו המים. על הטיילת עצמה מתקיימים מופעי רחוב, קונצרטים, הופעות של קוסמים

יום שלישי 20.8

יום שלם בדיסני וורלד בפארק יוניברסיאל סטודיוס,  מהפופולאריים והמפורסמים ביותר מהלונה פארקים באורלנדו, שמתקניו נוצרו בהשראת סרטים מוכרים וסדרות טלוויזיה אהובות. מתקני הפארק נועדו לגרום למשתתפים להרגיש כאילו הם ממש משתתפים בחוויית הסרט, או כאילו הם בתוך סדרת הטלוויזיה.

יום רביעי 21.8

יום שלם בדיסני וורלד Universal's Islands of Adventure

Animal Kingdom.או ממלכת החיות,

יום חמישי 22.8

יום שלם בדיסני וורלד. Universal's Volcano Bay

או ממלכת הקסם  .

יום שישי 23.8

לאחר ארוחת הבוקר נצא מוקדם לשופינג במרכזי הקניות אאוטלט מהגדולים באורלנדו

 התארגנות לקראת שבת

יום שבת 24.8

שבת שלום – תפילות, סעודות שבת ופעילות חברתיות באזור.
מפגש עם הקהילה היהודית באורלנדו.

Downtown Disney Marketplace במוצ"ש נצא לבילוי אחרון באיזור

יום ראשון 25.8

בבקר נפרד מפלורידה ואורלנדו, נטוס לניו יורק, נקיים מסיבת סיום בניו יורק וניפרד מהעיר.

יום שני 26.8

סיום טיסה באל על ונחיתה בשעות הערב בישראל

ט.ל.ח

? רוצה לדעת עוד
.השאירו פרטים כאן